Uudised

Eesti aerutaja Urmas Varm maraton aerutamise seenioride Euroopa meister

Sloveenias Bohinjis 1.-5.7.2015 toimunud maratonaerutamise Euroopa meistrivõistlustel saavutas Pirita Aerutamisklubi esindaja Urmas Varm koos Moskva aerutaja Roman Vernhoff`ga K-2 kahesüstal vanuseklassis 60-64 Euroopa meistritiitli.

19 km pikkusel distantsil sõideti Bohinji järvel viis 3,36 km pikkust ringi ning igal ringil tuli võistlejatel joosta koos paadiga maismaal lisaks 120 meetrit.

Varm ja Vernhoff läbisid distantsi ajaga 1.34.13,31 edestades teiseks tulnud prantsuse süsta Eric Legrand – Christian Wiatte vaid 4,47 sekundiga.

Eesti veteranaerutaja Urmas Varm osales aerutamismaratonil ka ühesüstal, kus saavutas individuaalarvestuses märkimisväärse viienda koha.

Euroopa Masters start

Fotod: Euroopa maratonaerutamise MM masters vanuseklassi start. Esimesel fotol Urmas Varm individuaaldistantsil (European Canoe Association – ECA).