Eesti noorte ja täiskasvanute MV tulemused

Aerutamise EMV täisk_paremik 2017

EESTI AERUTAMISFÖDERATSIOONI PRESSITEADE

6.august 2017

Nädalavahetusel selgitati välja parimad sportlased rajaaerutamises

Möödunud nädalavahetusel 4.-5. augustil Pärnus läbiviidud Eesti Meistrivõistlustel selgitati välja parimad süsta- ja kanuusportlased noorte ning täiskasvanute arvestuses. Kahe päeva jooksul võisteldi kahel olümpiadistantsil – 200 meetri sprindis ja 1000 meetri pikal distantsil. Lisaks võisteldi 500 meetrisel distantsil.

Eesti esiaerutaja, kanuumees Joosep Karlson Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, võitis kindlalt meistritiitlid 1000 ja 500 meetri distantsidel kuid pidi seekord alla andma temast nooremale kanuuspordi järelkasvule Deniss Tihhomirov´ile Spordiseltsist Põhjakotkas, kes võitis esikoha 200 meetri sprindis.

Süstasportlastest olid parimad SAK Tartu esindajad. Kaarel Alupere võidutses pikkadel distantsidel ning Kaspar Sula oli parim sprindis. Naiste 200 ja 500 meetrisel distantsil võidutses narvalane Natalja Tortsova ning pikal olümpiadistantsil Soomest Eestisse asunud Nina Riosa Pirita Aerutamisklubist, kellele see oli ühtlasi ka esimene Eesti meistritiitel.

Juba järgmisel nädalal toimuvad Tallinnas, Harku järvel 12.-13.augustil Juunioride Eesti Meistrivõistlused ning 23.-27.augustil maailmameistrivõistlused Tšehhi Vabariigis, Racices, kus osaleb Eesti tippkoondis ungarlasest olümpiavõitja, peatreener Imre Pulai juhendamisel.

Lisainformatsioon: www.aerutaja.ee

Martin Ilumets
Eesti Aerutamisföderatsiooni president

EMV 2017 noored_paremik
Foto: Eesti noorte MV paremik 4.8.2017

EMV tulemused / noored 500m: Eesti+Noorte+meistrivõistlused.500m finiš

EMV tulemused / noored 1000m: Eesti+Noorte+meistrivõistlused.1000m finiš

 

Aerutamise EMV täisk_paremik 2017
Foto: Eesti MV paremik 5.8.2017

EMV tulemused /esikolmik, täiskasvanud:

1000m
EMV_Täiskasvanud_1000m finiš

K-1 naised 1000m

1 Nina Riosa 1990 Pirita 4:36,5
2 Anette Baum 1998 Pärnu 4:40,3
3 Natalja Tortsova 1984 Narva 4:41,9

C-1 mehed 1000m

1 Joosep Karlson 1995 TÜASK 4:23,6
2 Andreas Baum 1995 TÜASK 4:26,0
3 Deniss Tihhomirov 1999 Põhjakotkas 4:29,4

K-1 mehed 1000m

1 Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu 3:53,3
2 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 3:57,4
3 Maksim Mavrovski 1998 Põhjakotkas 4:03,7

C-2 mehed 1000m

1 Joosep Karlson 1995 TÜASK 4:31,9
Andreas Baum 1995 TÜASK
2 Madis Vitsut 1990 Viljandi 4:38,1
Taimo Priinits 1997 Viljandi
3 Deniss Tihhomirov 1999 Põhjakotkas 5:38,1
Robert Tihhomirov 1999 Põhjakotkas

K-2 mehed 1000m

1 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 3:53,7
Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu
2 Nikita Murin 1996 Põhjakotkas 3:54,4
Maksim Mavrovski 1998 Põhjakotkas
3 Allan Aim 1991 TÜASK 3:54,5
Tarmo Tootsi 1982 TÜASK

K-4 mehed 1000m

1 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 3:28,2
Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu
Martin Luik 1985 SAK Tartu
Peter Paul Panov 1995 SAK Tartu
2 Kevin Kriisa 1995 TÜASK 3:33,4
Tarmo Tootsi 1982 TÜASK
Allan Aim 1991 TÜASK
Daniel Rudõk 1999 Pirita
3 Nikita Murin 1996 Põhjakotkas 3:35,9
Maksim Mavrovski 1998 Põhjakotkas
Vitali Sõritski 1971 Põhjakotkas
Artur Jevgrafov 1997 TÜASK

500m
EMV_Täiskasvanud_500m finiš

K-1 naised 500m

1 Natalja Tortsova 1984 Narva 2:12,6
2 Sigrid Leetsi 1981 SAK Tartu 2:15,1
3 Nina Riosa 1990 Pirita 2:15,4

C-1 mehed 500m

1 Joosep Karlson 1995 TÜASK 2:07,0
2 Carl Daniel Haidak 1998 SAK Tartu 2:08,1
3 Deniss Tihhomirov 1999 Põhjakotkas 2:08,4

K-1 mehed 500m

1 Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu 1:49,7
2 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 1:53,3
3 Tarmo Tootsi 1982 TÜASK 1:54,7

K-2 naised 500m

1  Natalja Tortsova 1984 Narva 2:10,8
Anette Baum 1998 Pärnu
2 Sigrid Leetsi 1981 SAK Tartu 2:12,3
Eve Külasalu 1992 TÜASK
3 Alina Remme 2002 Põhjakotkas 2:25,1
Polina-Maria Novak 2001 Põhjakotkas

C-2 mehed 500m

1 Andreas Baum 1995 TÜASK 2:10,9
Joosep Karlson 1995 TÜASK
2 Madis Vitsut 1990 Viljandi 2:12,6
Mihkel Vitsut 1991 TÜASK
3 Deniss Tihhomirov 1999 Põhjakotkas 2:12,8
Robert Tihhomirov 1999 Põhjakotkas

K-2 mehed 500m

1 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 1:45,3
Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu
2 Nikita Murin 1996 Põhjakotkas 1:46,5
Maksim Mavrovski 1998 Põhjakotkas
3 Peeter Becker 1979 Viljandi 1:47,0
Tarmo Tootsi 1982 TÜASK

K-4 naised 500m

1 Eve Külasalu 1992 TÜASK 2:02,6
Sigrid Leetsi 1981 SAK Tartu
Anette Baum 1998 Pärnu
Marleen-Kirsika Braumann 2003 Pärnu
2 Alina Remme 2002 Põhjakotkas 2:07,5
Polina-Maria Novak 2001 Põhjakotkas
Aleksandra Nikitina 2001 Põhjakotkas
Polina Parubok 2001 Põhjakotkas
3 Piia Liisa Künnapas 2001 Pärnu 2:20,4
Annabel Pors 2000 Pärnu
Jane-Lii Koltsov 2000 Pärnu
Laura Hitrova 1999 Pärnu

200m
Eesti+Täiskasvanute+meistrivõistlused.200m finiš

K-1 naised 200m

1 Natalja Tortsova 1984 Narva 0:47,6
2 Anette Baum 1998 Pärnu 0:48,4
3 Eve Külasalu 1992 TÜASK 0:49,8

C-1 mehed 200m

1 Deniss Tihhomirov 1999 Põhjakotkas
2 Dmitri Fjodorov 1996 Narva
3 Carl Daniel Haidak 1998 SAK Tartu

K-1 mehed 200m

1 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 0:36,9
2 Tarmo Tootsi 1982 TÜASK 0:38,4
3 Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu 0:38,7

K-2 naised 200m

1 Sigrid Leetsi 1981 SAK Tartu 0:43,0
Eve Külasalu 1992 TÜASK
2 Natalja Tortsova 1984 Narva 0:43,5
Anette Baum 1998 Pärnu
3 Alina Remme 2002 Põhjakotkas 0:43,8
Polina-Maria Novak 2001 Põhjakotkas

K-2 mehed 200m

1 Kaspar Sula 1990 SAK Tartu 0:33,5
Kaarel Alupere 1993 SAK Tartu
2 Nikita Murin 1996 Põhjakotkas 0:34,8
Maksim Mavrovski 1998 Põhjakotkas
3 Peeter Becker 1979 Viljandi 0:35,7
Tarmo Tootsi 1982 TÜASK

EMV 2017 meestekanuu paremik EMV 2017 täisk_paremik Noorte EMV 2017 poisteklass kahesüsta paremik EMV 2017 meeste kahesüsta paremik EMV paatide kaalumine  EMV kohtunike telk  EMV 2017 Pärnu  EMV 2017 auhinnad     Aerutamise EMV naiste 1000m meistrid 2017