Duisburgi võistluste blogi / TULEMUSED

WP_20160518_11_33_12_Pro

18.-19.05.2016 Rio OM kvalifikatsioonivõistlused:

Rio OM kvalifikatsioonivõistluste konkurents on väga tihe kuna edasi olümpiale pääsevad vaid kaks parimat sportlast igalt distantsilt. EAF treenerite seatud plaanide järgi astuvad meie sportlased võistlustulle järgmistes paadiklassides ja distantsidel: C-1 Joosep Karlson 1000m, K-1 Kaspar Sula 200 m, K-2 Tarmo Tootsi – Kaarel Alupere 1000m.

Eesti meeste stardid 18.05:

Joosep Karlson C-1 1000m eelsõit kell 09.20, tulemus 6.koht ajaga 4:11,5 / poolfinaal kell 12.15, tulemus poolfinaal 5. koht ajaga 4:06,7
Tarmo Tootsi – Kaarel Alupere K-2 1000m eelsõit kell 14.37, tulemus 5.koht ajaga 3:17, poolfinaal kell 16.30, tulemus poolfinaal 5. koht ajaga 3:19,25 
Kaspar Sula K-1 200m eelsõit kell 15.05, eelsõidu tulemus 4.koht ajaga 0:36,4, tulemus poolfinaal 5.koht 0:37,047

 

20.-22.05.2016 MK I etapp:

20.05 võistluspäev:
Joosep Karlson C-1 1000m eelsõit kell 09.26 (Eesti aja järgi 10.26), tulemus 7.koht ajaga 4:06, poolfinaali kell 14.56 (Eesti aja järgi 15.56), tulemus poolfinaal 9.koht ajaga 04:18.329
Tarmo Tootsi – Kaarel Alupere K-2 1000m 
eelsõit kell 11.54 (Eesti aja järgi 12.54), tulemus 6.koht ajaga 3:24.041 poolfinaal kell 16.20 (Eesti aja järgi 17.20), tulemus poolfinaalis 5.koht ajaga 03:23.370, edasi  C-finaali 21.05.2016

21.05 võistluspäev:

 

Tarmo Tootsi – Kaarel Alupere K-2 1000m C finaal kell 12.07 (Eesti aja järgi 13.07), tulemus C finaalis 4.koht ajaga 03:18.120
Kaspar Sula K-1 200m
eelsõit kell 15.15 (Eesti aja järgi 16.15), eelsõidu tulemus 6.koht ajaga 37.364
Joosep Karlson C-1 500m
 eelsõit kell 09.39 (Eesti aja järgi 10.39), tulemus 4.koht ajaga 01:59.887, edasi B-finaali 22.05.2016

22.05 võistluspäev:

Joosep Karlson C-1 500m kell 09.18 (Eesti aja järgi 10.18) B-finaal, tulemus B finaalis 7.koht ajaga 01:54.878
Joosep Karlson C-1 5000m 
kell 16.30 (Eesti aja järgi kell 17.30), tulemus Eesti koondise parim – FINAALI 6.koht ajaga 23:08.526
Kaspar Sula K-1 ja Kaarel Alupere K-1 5000m kell 16.00 (Eesti aja järgi kell 17.00), tulemused vastavalt finaalsõidu 26.koht ajaga 21:58.645 ja 17.koht ajaga 21:11.827

Kvalifikatsiooni ja MK võistluste tulemused ja ülekandeid võimalik jälgida reaalajas järgnevatelt linkidelt:
RESULTS AND REACTION – CANOEICF.COM
LIVE REPORTING ON TWITTER – Twitter.com/planetcanoe
Kaspar
Fotol: Kaspar Sula (nr 3) poolfinaalsõidus.
Ela omadele kaasa!
Martin Ilumets
EAF president
Duisburg