Kalender

  1. Maailma Karikavõistlused rajaaerutamises II etapp

    Poznan

  2. Sindi karikavõistlused süstaslaalomis

    Sindi Kärestik

  3. Valmiera meistrivõistlused ja Koiva karikas süstaslaalomis

    Valmiera

  4. ECA juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 1

    Valstanga

  5. Põltsamaa Jõemaraton

    Põltsamaa

  6. Eesti Juunioride Meistrivõistlused rajaaerutamises U18 + U23 katsevõistlus

    Aidu

  7. ECA juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 2

    Ivrea

  8. Euroopa Meistrivõistlused rajaaerutamises (täiskasvanud)

    Szeged

  9. Kkava ja Baldone meistrivõistlused süstaslaalomis

    Kekava ja Baldone

  10. Paala Sprint EKV IV etapp

    Viljandi

  11. ECA juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 3

    Augsburg

  12. ECA juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 4

    Flattach

  13. Leedu karikavõistlused süstaslaalomis

    Puvociai

  14. Euroopa MV rajaaerutamises juuniorid & U23

    Bratislava

  15. ECA juunirite karikavõistlused süstaslaalomis 5

    Solkan

  16. Nordic Cup Finland

    Taivalkoski

  17. Juuniorite ja U23 maailmameistrivõistlused süstaslaalomis

    Liptovsky Mikulaš

  18. ECA juuniorite karikavõistlused süsaslaalomis 6

    Krakow

  19. Pühajärve Regatt EKV V etapp (OPEN)

    Pühajärve

  20. Nordic Cup Lithuania

    Puvociai

  21. Maailma MV juuniorid & U23 rajaaerutamises

    Plovdiv

  22. Balti juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 2

    Bauska

  23. ECA juuniorite karikavõistlused süsaslaalomis 7

    Roudnice

  24. Bauska meistrivõistlused ja Memele karikavõistlused süstaslaalomis

    Bauska

  25. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused EKV VI etapp

    Pärnu

  26. ECA juuniorite karikavõistlused süsaslaalomis 8

    Bratislava

  27. Kalevi lahtised meistrivõistlused (Pärnu) EKV VII etapp

    Pärnu

  28. Eesti Meistrivõistlused rajaaerutamises täiskasvanud ja U16

    Aidu

  29. Aldis Klavinsi mälestusvõistlused süstaslaalomis

    Valmiera

  30. Olümpiamängud Pariis 2024

    Pariis

  31. Nordic Cup Estonia

    Sindi Kärestik

  32. Euroopa juuniorite meistrivõistlused süsataslaalomis

    Krakow

  33. Nordic Cup Latvia

    Valmiera

  34. Mitteolümpialade maailmameistrivõistlused

    Samarkand

  35. Eesti meistrivõistlused süstaslaalomis

    Sindi Kärestik

  36. Eesti Meistrivõistlused maratonis

  37. Adaži meistrivõistlused süstaslaalomis

    Adaži

  38. Läti meistrivõistlused süstaslaalomis

    Bauska

  39. Nordic Cup Sweden

    Falun

  40. Pirita EKV VIII etapp (OPEN)

    Pirita

  41. Leedu meistrivõistlused süstaslaalomis

    Kaunas

  42. Riia meistrivõistlused süstaslaalomis

    Riia

  43. Läti karikavõistluse finaal süstaslaalomis

    Valmiera

  44. Balti juuniorite karikavõistlused süstaslaalomis 3

    Bauska

  45. Olümpialootuste karikavõistlused süstaslaalomis

    Bauska

Sponsorid

Partnerid