Uudised

Aasta Sportlane 2016 valimine

Käib „Aasta Sportlane 2016” rahvahääletus

Eesti Olümpiakomitee selgitab taaskord välja, kes on lõppeva aasta parimad sportlased, võistkond ja treener. Parimate valimisel on võimalus kõigil spordihuvilistel oma sõna sekka öelda.

„Aasta sportlane 2016“ rahvahääletuskeskkonda jõuab läbi EOK kodulehe www.eok.ee ja ka aadressi www.postimees.ee/spordigala. Rahvahääletus lõppeb 20. detsembril, kell 13:00.

Spordifännid saavad Aasta sportlaste valimisel anda oma hääle oma lemmik Aasta meessportlase, Aasta naissportlase, Aasta võistkonna kui ka Aasta treeneri kategoorias.

Spordiaasta laureaadid kuulutatakse välja 27. detsembril Nordea Kontserdimajas toimuval galaõhtul “Spordiaasta tähed 2016”.

2016. aasta meessportlane, naissportlane, võistkond ja treener selgitatakse välja rahvahäälte, spordiajakirjanike ja spordiorganisatsioonide hääletustulemuste liitmisel. Võrdsete lõplike punktide korral pälvib tiitli spordiajakirjanike hääletusvoorus parema koha saavutanud sportlane. Aasta noorsportlane selgub spordiajakirjanike ja spordiorganisatsioonide hääletustulemuste põhjal.

Head spordiaasta lõppu soovides!

Martin Ilumets
EAF president

Sponsorid

Partnerid