Uudised

Aerutamisföderatsioonil uus juhatus

 

Hea aerutamise pere!

11.04.2024 toimunud korralisel üldkoosolekul kinnitasime möödunud majandusaasta ja revisjoni aruande, tutvusime käesoleva hooaja eelarve prognoosiga ning valisime Eesti Aerutamisföderatsioonile (EAF) järgnevaks nelja-aastaseks olümpiatsükliks uue presidendi ning juhatuse liikmed.

Mul on hea meel anda teed uuele tiimile – presidendile ja juhatusele, kes saavad tuua värsked ideed ja perspektiivid koostöös EAF liikmetega meie alaliidu juhtimisele ning arengule.

Valisime ametisse  uue 5-liikmelise juhatuse, koosseisus:

Hillar Irves, Peeter Becker, Joosep Karlson, Anette Baum, EAF president Siim Peetris (pildil)

Peasekretärina alustab tööd Joosep Karlson. Täname senist peasekretär Kristo Seppa pühendumuse ja panuse eest.

EAF senine juhatus tänab kõiki koostöö eest ja soovime edu ning kordaminekuid alaliidu uuele juhatusele ja kogu aerutamisele Eestis.

Üldkoosolekul andsin ametisse astuvale uuele president Siimule,  juhatusele ja üldkoosolekule üle enda aeru, mida kasutasin 10 aastat tagasi EAF presidendi ametikohale asudes Poznani Draakonaerutamise MM-i finaalis. Draakonaerutamine on hea näide tiimitööst, kus paadis on 20 aerutajat, trummar ja tüürimees, kaldapealne tugitiim, treenerid ja toetajad. Aidaku see aer tüürida Eesti aerutamise paati heas koostöös suurepäraste tulemusteni!

Aerutamine on äge ja mitmekülgne – rajaaerutamine, slaalomaerutamine, maratonaerutamine, kärestikuaerutamine, freestyle, süstapolo, mereaerutamine, draakonaerutamine, SUP, matkaaerutamine.

Tänan teid kõiki usalduse ja toe eest.
Tule aerutama!

Martin Ilumets
EAF president 2015-2024

Sponsorid

Partnerid