Uudised

Eesti aerutamine sai juurde mitu auhinnalist kohta

Läinud nädalavahtus oli Eesti Aerutamisföderatsiooni sportlastele väga tihe. Lõpetati maailma pikim aerutamismaraton 715 km pikkune Yukon River Quest, osaleti Masters European Cup’il ning lõppesid ka juunioride U23 Euroopa meistrivõistlused.

Yukoni maratonil olid Eestit esindamas neli kahest kajakki. Andres Kaju ja Leivo Sepp, Mart Reimann ja Ivar Hütt, Martin Ilumets ja Hillar Irves ning Martin Pedai ja Matti Tuul. Kõik paatkonnad läbisid 715 km pikkuse maratoni. Meeste kaheste kajakkide arvestuse said esikoha Andres ja Leivo, kolmanda koha Mart ja Ivar. Martin I. ja Hillar saavutasid 9. koha ning Matti ja Martin P. 12. koha.

Tulemused: https://yukonriverquest.ca/yrq/app/entry7/tracker_results.php?race=18yrq#
Saad lugeda nende seiklustest ka Facebooki’is:https://www.facebook.com/YRQ2018TeamEstonia/
 

Teisel ja kolmandal juuli toimuvad Metkovič’is Euroopa Mastersite Cup, 19 kilomeetri pikkusel distantsil saavutas pronksmedali meie veteransportlane Urmas Varm. Kolmandal juulil on kavas kaheste süstade sõidud, millest võtab Urmas koos Sergei Vasiukhno’ga. Urmas ja Sergei saavutasid teise koha.

Vaata tulemusi: http://metkovic2018.spotfokus.com/home?gmt=3&gmt2=-180
 

Neljapäev kuni pühapäev peeti ka Euroopa juunioride ja U23 meistrivõistlusi Itaalias Auronzos, Eestiti esindas seekord Deniss Tihhomirov.

Vaata tulemusi: http://www.europecanoeevents.com/live-results

 

Kristo Sepp
EAF peasekretär

Sponsorid

Partnerid