Kalender

  1. ÜKE Pärnu

    Pärnu

  2. Masterklassi Maailmamängud Maratonis

  3. Maratoni Maailmakarikavõistlused

    Praha

  4. Võhandu Afterparty – aerutamise tutvustus Leevakul

    Leevaku

  5. Võhandu Afterparty võistlus (OPEN)

    Leevaku

  6. Olümpiapäev – aerutamise tutvustus Rakveres

    Rakvere

  7. Yukon River Quest YRQ 715 km

    Yukon

  8. Maratonaerutamine Maailmamängudel

    Birmingham

  9. Maratoni Mastersklassi Euroopa MV

    Silkeborg

  10. Maailmameistrivõistlused rajaaerutamises (täiskasvanud)

    Halifax

  11. Balti KV rajaaerutamises (koht ja aeg täpsustamisel)

    Eesti

  12. Tallinna Merepäevad – aerutamise tutvustus Noblessneris

    Noblessner

  13. Tori Cup slaalomis

    Sindi

  14. Kiilujälg (OPEN)

    Vaskjala

  15. Nordic Cup Sweden, slalom

    Falun

  16. Balti Karikavõistlused (slaalom)

    Jägala

  17. Harju Open (slaalom)

    Jägala

  18. Läti KV (slaalom)

    Iecava

  19. Vilniuse MV ja Leedu KV

    Grigiške

  20. Balti Karikavõistlused (slaalom)

    Bauska

  21. Bratislava regatt

    Bratislava

  22. Nordic Cup Estonia, slalom

    Sindi

  23. Nordic Cup Latvia, slalom

    Valmiera

  24. Maailma karikavõistlused (slaalom) I etapp

    Augsburg

  25. Maailma karikavõistlused (slaalom) II etapp

    Praha

  26. ECA juunioride karikavõistlused

    Valstagna

  27. Maailma karikavõistlused III etapp

    Ljubljana

  28. ECA juunioride karikavõistlused

    Ivera

  29. Euroopa mängud 2023 (slaalom)

    Krakow

  30. Haapsalu Meremaraton (OPEN)

    Haapsalu

  31. European Master Games 2023 (slaalom)

    Taivalkoski

  32. European Master Games 2023 (rada)

    Tampere

  33. Läti juunioride MV (slaalom)

    Valmiera

  34. ECA Masters Marathon Cup

    Slavonski Brod

  35. Eruroopa Maratoni Meistrivõistlused

    Slavonski Brod

  36. Juunioride ja U23 EM (slaalom)

    Bratsilava

  37. Abruka Meremaraton

    Kuressaare

  38. Harku KV VIII etapp

    Harku

  39. Harku KV IX etapp

    Harku

  40. Emajõe Maraton (OPEN)

    Tartu

  41. Eesti Meistrivõistlused meremaratonis (OPEN)

    Lahemaa

  42. Olympic Hopes

    Poznan

  43. Kiilujälg

    Vaskjala veehoidla

  44. Aeruramm 2023

    Pärnu

  45. ÜKE Viljandi

    Viljandi

  46. Türi-Tori kiirlaskumine 2024

    Türi-Tori

  47. Võhandu Maraton 2024

    Võhandu

  48. Jelgava kevadregatt

    Jelgava

  49. Emajõe regatt KV I etapp

    Tartu

  50. Olümpia kvalifikatsioon (Euroopa)

    Szeged

  51. Maailma Karikavõistlused rajaaerutamises I etapp

    Szeged

  52. Narva regatt EKV II etapp

    Narva

  53. Narva regatt EKV III etapp

    Narva

  54. Maailma Karikavõistlused rajaaerutamises II etapp

    Poznan

  55. Põltsamaa Jõemaraton

    Põltsamaa

  56. Eesti Juunioride Meistrivõistlused rajaaerutamises U18 + U23 katsevõistlus

    Aidu

  57. Euroopa Meistrivõistlused rajaaerutamises (täiskasvanud)

    Szeged

  58. Paala Sprint EKV IV etapp

    Viljandi

  59. Euroopa MV rajaaerutamises juuniorid & U23

    Bratislava

  60. Pühajärve Regatt EKV V etapp (OPEN)

    Pühajärve

  61. Maailma MV juuniorid & U23 rajaaerutamises

    Plovdiv

  62. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused EKV VI etapp

    Pärnu

  63. Kalevi lahtised meistrivõistlused (Pärnu) EKV VII etapp

    Pärnu

  64. Eesti Meistrivõistlused rajaaerutamises täiskasvanud ja U16

    Aidu

  65. Olümpiamängud Pariis 2024

    Pariis

  66. Mitteolümpialade maailmameistrivõistlused

    Samarkand

  67. Eesti Meistrivõistlused maratonis

  68. Pirita EKV VIII etapp (OPEN)

    Pirita

Sponsorid

Partnerid