Uudised

Aerutajad Küprosel võidukad

Meie noortel aerutajad osalesid Küprosel toimunud regatil võidukalt

Erinevates klassides tegime 9 starti, neist pjedestaalil seisime seitsmel! Albert Orlovile 3 medalit, 200 ja 500 m individuaalne hõbe ja koos Martin Miksoniga 500 m kuld kahesel. Elizaveta Fedorova “Liisa” 2 kulda olid plaanipärased ja võidetud suure ülekaaluga. Katrin Kolgil jäi napilt puudu kuldsest duublist, 500 m distantsi lõpujoon tuli liiga kiiresti vastu, muidu südikas sõit! Martin individuaalselt küll medalile ei jõudnud, kuid selle korvas 2-se kuld. Noorel süstatalendilt Joonas Vähesoolt tublid sõit, siin näeme veel tulevikutähti! Kokku võitsid meie noorsportlased 8 medalit, nendest 5 kuldsed.

Tegemist oli Küprose Kreeka saatkonna egiidi all toimuva ja kohaliku aerutamisföderatsiooni poolt läbiviidava turismiedendusprojektiga, nimeks, OPAP Küpros 16. rahvusvaheline aerutamisregatt. Osalemas 5 riiki: Küpros, Kreeka, Gruusia, Serbia ja Eesti.  Distantsid 200 ja 500 m.