Uudised

Slava Ukraini!

Head Sõbrad, aitame Ukraina noori aerutajaid!

Ukraina noored aerutajad on saabunud sõjapõgenikena kriisikoldest Eestisse ja oleme aitamas neid oma aerutamisperega nii kuidas vähegi saame.

Hetkel on meie 16 ukrainlast Tartus ja 17 Tallinnas. Enamus neist lapsed, osad ka väga väikesed, kelle vanemad on sõjas. Õnneks oleme saanud korraldada neile praeguseks ajutise majutuse ja toidu, viinud läbi esmased toimingud ning võtnud nad meie klubide juures hoole alla. Oleme saanud jagada grupid selliselt, et nendega koos on vanemad saatjad ja neile on toeks meie alaliidu ning aerutamisklubide inimesed Tartus ja Tallinnas, oleme igapäevaselt toeks. Et nende elu saaks minna vaatamata raskele olukorrale edasi siis valmistume ka esimesteks treeninguteks, kaasame neid võistlustele, selleks on vaja neile treeningriideid ja muud toetust.

Liigume päev korraga kuid peame valmistuma ka pikemaks perioodiks sest praegu pole kellelegi teada, millal see sõjaõudus ja agressioon lõpeb.

Sõbrad, me toetame ja panustame kindlasti kõik juba niigi aga pöördun kõigi aerutajate ja aerutamise sõprade poole, et kui meie seas on inimesi, kellel on võimalik meie hoole all olevaid Ukraina noori toetada siis oleme selle eest väga tänulikud! 💙💛

Avasime annetuste jaoks eraldi konto. Hoiame selle kohta ülevaadet ja kasutame laekunud annetusi loomulikult vaid sihtotstarbeliselt.

Saaja: EESTI AERUTAMISFÖDERATSIOON
Konto: EE352200221078693969
Selgitus: Annetus Ukraina aerutajate toetuseks
Iga toetus on meile selles muutunud maailmas suureks abiks!

Hea treener, sportlane, lapsevanem, toetaja, klubide juhtkond! Suureks abiks on ka see, kui saame aidata meie juures peatuvaid Ukraina aerutajaid lihtsalt sõbraliku pilgu ja mõistmisega, aitame treeningutel ja jagame nendega oma sporditaristuid, varustust, sh treeningpaate jpm
Olge tänatud ja kasutades rahvusvahelise aerutamisföderatsiooni sloganit:
Always moving forward!
Martin Ilumets
Eesti Aerutamisföderatsiooni president
Küsimuste korral meie sekretariaat info@aerutaja.ee

Sponsorid

Partnerid