EOK logo
ICF logo
  • Pulai_Imre.preview 17 nov

    Peatreener Imre Pulai 50

    Eesti Aerutamisföderatsiooni peatreener, kahekordne aerutamise olümpiavõitja ja neljakordne maailmameister Imre Pulai tähistas...
EAF RSS
EAFacebook
KanuuKajaki-päis-korrektne

LEIA LÄHIM AERUTAMISKLUBI


Meie liikmed

loading map - please wait...

FreeStart Matka- ja Spordiklubi: 58.707778, 25.892433
Pärnu \'Kalevi\' Aerutajate klubi: 58.380271, 24.536540
Reimann Retked: 59.424281, 25.287869
Huviklubi Nelson: 59.345864, 26.139785
Pärnu Spordiseltsi “Kalev” Spordikool: 58.381818, 24.501239
Aerutamise ja Sõudmise Olümpiaettevalmistus ja Koolituskeskus: 58.381818, 24.501239
Paikuse Aerutamisklubi: 58.402457, 24.665898
Spordiklubi Narva Vikingid: 59.385135, 28.202174
Spordiklubi White River: 59.387580, 28.180190
Spordiseltsi Põhjakotkas Spordikool: 59.435882, 24.786277
Pirita Aerutamisklubi: 59.462938, 24.832213
Pirita Aerutamisklubi Harku baas: 59.417508, 24.625382
Eesti Draakonaerutamise Ühendus MTÜ: 59.462938, 24.832213
Aidu Spordiklubi: 59.305408, 27.070036
Sõudmise ja Aerutamise klubi Tartu (SAK): 58.389555, 26.717239
Tartu Aeruklubi: 58.389555, 26.717239
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi: 58.388158, 26.722059
Emajõe aeruklubi: 58.382482, 26.705520
Viljandi Aerutamisklubi: 58.346650, 25.581648
Veeslaalom: 59.331384, 26.362938
Spordiühing Ekstreempark: 57.846372, 26.991659
Spordikool Põhjakotkas Harku baas: 59.417508, 24.625382
FreeStart Matka- ja Spordiklubi: 58.565974, 24.952093

Sünnipäevad


Soovime palju õnne meie selle kuu sünnipäevalastele!

Külli Tootsi – aerutamisveteran – 01/11/67
Jaagup Pilv – aerutamisveteran – 02/11/87
Taimo Merirand – aerutamisveteran – 05/11/42
Enla Odamus – aerutamisveteran – 05/11/43
Ivan Maštakov – spordijuht, Narva Energia SK – 08/11/53
Imre Pulai – EAF koondise peatreener, kahekordne olümpiavõitja, neljakordne maailmameister – 14/11/67

Mihkel Hollo – aerutamisveteran – 14/11/75
Vambola Truutsi – aerutamisveteran – 16/11/58
Martin Haidak – aerutamisveteran – 17/11/76
Oleg Gorohh – treener, Narva Energia SK – 17/11/62
Tanel Heli – treener, Viljandi AK – 17/11/87
Al-dr Dubrovin – treener, Narva Energia SK – 21/11/67
Andrei Solovjov – treener, Narva Energia SK – 22/11/64
Are Eller – aerutamisveteran – 23/11/47
Jüri Poljans – aerutamisveteran – 24/11/58
Vladimir Kolyvanov – treener, slaalom, Narva – 25/11/50
Margit Alupere – aerutamisveteran – 27/11/63
Indrek Oras – aerutamisveteran – 27/11/85