Juhatus

Alaliidu juhatus ja konsultandid

Martin Ilumets

President / CEO
Juhatuse esimees / Board
Aidu Waterworld initiative
Sindi Rapid initiative
EOK esindajate kogu

+372 51 07 907
martin@aerutaja.ee

Kristo Sepp

Peasekretär
Secretary General
Koondiste koordinaator
Team Estonia coordinator
Canoe Sprint

+372 50 31 728
kristo@aerutaja.ee

Siim Peetris

Asepresident / VP
Juhatuse liige / Board
Alajuht / Canoe Slalom
Sindi Rapid initiative
Kutsekomisjoni esimees

+372 53 627 418
siim@aerutaja.ee

Matti Tuul

Asepresident / VP
Juhatuse liige / Board
World of Kayaks
Official Partner
Kutsekomisjoni liige

+372 56 941 770
matti@aerutaja.ee

Koit Põder

OM-projekti treener
Juhatuse liige / Board
Olympic Project Coach
Canoe Sprint
Kutsekomisjoni liige

+372 51 86 701
koit@aerutaja.ee

Hillar Irves

Juhatuse liige / Board
Võhandu Maraton
Sindi Rapid initiative
Canoe Slalom

+372 52 13 130
hillar@aerutaja.ee

Oleg Gorohh

Juhatuse liige / Board
Canoe Sprint

+372 53 450 426
oleg@aerutaja.ee

Joosep Karlson

Sportlaste esindaja
Juhatuse konsultant
Athletes representative
Tegevsportlane

+372 56 647 613
joosepkarlson95@gmail.com

Sponsorid

Partnerid